Inne zajęcia


Salsa Solo (ZUMBA)

To niezwykły taniec, taniec który podbił niemal wszystkie zakątki świata. Po prostu wszyscy tańczą salsę, bo salsa to świetna zabawa. Salsa poprawia sylwetkę i kondycje. Urozmaiceniem zajęć salsy jest wprowadzanie elementów tańca cygańskiego: z typowymi krokami, figurami i elementami tańca spódnic.

Samba Brasil

To taniec kojarzony z karnawałem. Niezwykle żywiołowy, charakteryzuje się dynamicznymi i zmysłowymi ruchami bioder. Świetnie wpływa na kondycje i spala mnóstwo kalorii.

Sexy dance & Burleska

To zajęcia dla wszystkich pań, które chcą trochę zaszaleć w tańcu i wydobyć swój seksapil. Trenujemy zmysłowe kocie ruchy i grację w poruszaniu się. Dodamy do tego kusząca mieszankę tradycyjnych choreografii retro, bo burleska jest starszą sztuką uwodzenia, ale i niedopowiedzenia. Za drzwiami zostawisz codzienność i staniesz się chociaż na chwilkę uwodzicielką, bo odkryjesz piękno delikatnych i spokojnych kobiecych ruchów.

Taniec cygański

Fascynujacy taniec, który narodził się z niezwykłej energii i radości życia, jaki prezentują wędrowne ludy romskie. Podczas tańca wykorzystuje się długą, szeroką spódnicę, która wiruje w rytm muzyki, tworząc cudowne obrazy. Wspaniała i łatwa zabawa przy rytmach cudownej cygańskiej muzyki.

Senior dance

W każdym wieku można się cieszyć tańcem. Zapraszam na super zabawę przy rytmach najlepszych zespołów "ery disco".

Bollywood dance

To bardzo radosny taniec, rodem ze współczesnych filmów indyjskich. Oparty trochę na folklorze Indii, tańcu orientalnym i współczesnym tańcu zachodnim. Jest przyjemny, kolorowy i urzeka muzyką.